Úvodní stránka Účely posudků Praxe a působnost Co oceňuji Jaké jsou potřeba podklady Co možná ještě nevíte Kontaktní adresy, telefon Mapa, kde nás najdete Několik užitečných odkazů z oboru

Odhady nemovitostí, Semerát Pavel

Úvodní stránka

 

na stránkách věnovaných cenám, oceňování - odhadování staveb a pozemků, tedy obecně nemovitostí. Na úvod dovolte, abychom se představili.

Jmenuji se Pavel Semerát a jako soudní znalec působím od 13. října 1976, kdy jsem byl jmenován odhadcem rozhodnutím Krajského soudu v Ústí nad Labem pro základní obor Ekonomika, odvětví ceny a odhady, zvláštní specializace na nemovitosti. Jsem autorizovaným stavitelem pro pozemní stavby - členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT), členem Komory soudních znalců ČR a koncesovaným odhadcem majetku pro věci nemovité. Spolupracuje se mnou ing. Petr Semerát, též soudní znalec v oboru nemovitostí.

Pro potřeby soukromých i právnických osob vypracujeme soudní i tržní posudek ve standardním termínu 1ho týdne nebo ve zkráceném dle domluvy a rozsahu. Můžeme zajistit veškeré chybějící dokumenty, popřípadě zajistíme kontakt na katastrální úřad, oprávněnou geodetickou kancelář pro zpracování geometrického plánu atp.

 

 

Technické požadavky

Tato stránka vyžaduje Internet Explorer 4 nebo Netscape Navigator 4 (nebo vyšší). Protože jsou tyto prohlížeče snadno a zdarma dosažitelné, nebudeme již podporovat starší prohlížeče. Uživatelé jiných prohlížečů se zde mohou setkat s problémy. Nejlépe si tuto stránku prohlédnete s rozlišení 800x600 nebo vyšším.

 


 

 

webzdarma.cz